Renault Captur
1.2 TCe Helly Hansen 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|Camera|Trekhaak|PDC|Dealer onderhouden|N.A.P|APK tot 03-2027
Direct kopen, basisprijs: € 8.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.400,-
LEASEPRIJS: € 138,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.680,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe Helly Hansen 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|Camera|Trekhaak|PDC|Dealer onderhouden|N.A.P|APK tot 03-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 25 maart 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 114.718 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 138,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-ZSV-18 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 571 kg |
| Gewicht: | 1.155 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.726 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 625 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- Privacy glass (extra getinte achterste zijruitenen achterruit)
- regensensor
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- parkeersensor achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Achteruitrijcamera
- Climate Control
- Cruise Control
- Dealer Onderhouden
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Pack City
- Pack Comfort Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- Recent Onderhoudsbeurt Gehad